Menu

Zabezpieczenia w Twoim domu

Wszystko o produktach, które pozwolą podnieść bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny

Jak działają złodzieje cz2

fiskalcasher

We wcześniejszym wpisie pisałem o tym jak działają złodzieje oraz że niczego nie robią sobie z towarzystwa kamer. Tak było też w tym przypadku :)

Zwykły dzień pracy, handlowy. Można by rzecz, dzień jak co dzień. I nagle pojawia się gość w wieku około 25-30 lat, bierze se portfel i wychodzi. Zobaczcie sami:

To nagranie tylko potwierdza regułę, że złodzieje nie są osobami przygotowanymi. Oczywiście są grupki działające w okolicach dworców pks, pkp czy na galeriach handlowych i to są grupi zorganizowane, z nimi walczy się inaczej. W tym wypadku nagranie z telewizji przemysłowej jest materiałem dowodowym, a złodzieja jak i portfela nie ma i nie było jak na razie.

Może bramki z alarmem byłyby dodatkowym zabezpieczeniem, przynajmniej osoba, która wyniosłaby portfel mogła by być ujęta przez pracowników. W oczy rzuca się też fakt, że akurat nikogo nie było z obsługi. Być może ta osoba akurat przebywała na zapleczu i obsługiwała inną? Może złodziej nie działał sam? Nie wiadomo, jest to tylko kolejny dowód na to, że monitoring/telewizję przemysłową trzeba łączyć z alarmem :)

© Zabezpieczenia w Twoim domu
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci